Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenhle je pro Glorilian.Chtěla jsi po mě nějaké shonen ai,tak jsem našla pár obrázků a vzniklo z toho tohle.Newim jestli to je nějak barevně vyvážené apod.,ale kdyby se ti náhodou nelíbil,tak mi řekni a já ti udělám jinej.:DObrazek

 

Pro Haru.No tak s tímhle jsem si vážně pohrála:DJen doufám,že je to opravdu Angel Sanctuary.Já o tom totiž nikdy neslyšela:DAle poradila jsem si s tím.Kdyby se ti nelíbil,udělám ti jinej.

Obrazek

 

 

Pro Klapču.Teda řeknu ti,že ten Ikuto je vážně kus:DTaky doufám,že jsem se nespletla.Shugo Chara jsem nikdy neviděla:DP.S.promiň,jestli to písmo nejde moc vidět,ale to víš-samá modrá:DKdyby něco,klidně ti udělám jinej.

Obrazek

 

 

Pro Suzu-chan.Loveless jsem sice taky neviděla:D,ale určitě se na to podívám,když se jedná o shonen ai anime:DKdyby se ti nelíbil,udělám ti jinej.

Obrazek

Snad jsem nikoho nezklamala:D

Vaše Riuu-chan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jééé

(Klapča SBééénko :), 19. 4. 2009 15:57)

Jééé !!! Si vybrala nejhezčí obrázky Ikuta :P *Rozplívá se nad svým diplomem* Arigato :)

^_^

(Glorilian (http://glorilian.sblog.cz), 19. 4. 2009 13:05)

Pěkné... diplomek s emi moc líbí =), až se budu nudit tak si ho dám hromadně (spolu s dalšími diplomky, které na to čekají, od jiných lidiček) na sblog - pak ti ještě pisnu oznamko. =D teď si ho jdu uložit.

...

(haru, 19. 4. 2009 10:12)

tak tie diplomy sa Ti vážne podarili! Nie neboj nesplietla si to- je to angel sanctuary a ten diplom je fakt krásny ^^ Arigatougozaimase

hezké

(suzu-chan, 19. 4. 2009 9:18)

Jsou všechny moooc hezké a já ti za něj děkuji .

ble nadpisy...

(Riuu, 19. 4. 2009 0:15)

Holky(haru,suzu a klapčo)ty vaše diplomi nejsou takhle utržený po pravé straně-to dělají tyhle proklatý stránky...prostě tady si človék nemůže dát obrázek v normální velikosti.......:(tak jsi to když tak uložte a podívejte se na to v PC tady toho asi moc neuvidíte.